Hakkımızda

Aralık 2016’da kurulan Artı 2 Fuarcılık Ltd. Şti. fuar organizasyonlarına 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirdiği Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı ile başladı. Kamu Kurumları ile özel sektörü bir araya getirerek Türk Fuarcılık Sektörü’nde yeni bir perde açan Artı 2 Fuarcılık Ltd. Şti. gerçekleştirdiği başarılı fuar organizasyonunu inşaat sektörünede taşımaya karar vererek Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı Fuarı’nın da ilk adımını atmış oldu.  TOKİ, Emlak Konut, Kiptaş ve Vakıflar Genel Müdürlüğü gibi kurumların desteğiyle beraber yürüttüğü organizasyonlara Bakanlıklar, Valilikler, Kaymakamlıklar, Belediyeler, Üniversiteler, Dernek ve Vakıflar başta olmak üzere Müteahhit, Müşavirlik ve inşaat firmalarından yoğun katılım olmuştur. 

A-Tech Fuarı'ndan sonra 19-22 Nisan 2018 tarihleri arasında düznlenen TEBİF Fuarlar’ımız yurt içi ve yurt dışı satışlarda pazar payının zirvesinde bulunan seçkin üretici firmaları ağırlamıştır.

Artı 2 Fuarcılık halihazırda 22-25 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı'nın (A-Tech 2018) hazırlıklarına devam etmektedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ

  • “Efkan Ala”

    T.C. İçişleri Eski Bakanımız Sayın Efkan Ala'nın eşliğinde kurdela kesimi ve A-Tech 2017 Fuarımızın açılışı.

  • “Ergün Turan”

    T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Sayın Ergün Turan A-Tech 2017 Fuarı’na katılarak stand ziyaretleri gerçekleştirdi. Katılımcı firmaların yeni ve önemli ürünlerini inceleyerek bilgi aldı.

  • “Mazhar Yıldırımhan İle Oğuz Can ”

    T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Mazhar Yıldırımhan ile Yenilenebilir Enerji Genel Müdürümüz Sayın Oğuz Can'ın A-Tech 2017 Fuarı katılımları ve heyet ile stand ziyaretleri.